Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
AC Kvarnby
Kvarnby IK farmarlag sedan 2014
Youngboys

Matcher
JANUARI 2020
 
11
10:15
lör
10:15    
Färsingahallen, Sjöbo
Janstorps AIF - AC Kvarnby2  -  0  
11
11:30
lör
11:30    
Färsingahallen, Sjöbo
AC Kvarnby - Tomelilla IF4  -  0  
11
12:45
lör
12:45    
Färsingahallen, Sjöbo
AC Kvarnby - Sjöbo IF1  -  0  
12
10:15
sön
10:15    
Färsingahallen, Sjöbo
Torna Hällestad IF - AC Kvarnby3  -  1  
12
12:00
sön
12:00    
Färsingahallen, Sjöbo
Torna Hällestad IF 2 - AC Kvarnby2  -  2  
12
13:45
sön
13:45    
Färsingahallen, Sjöbo
AC Kvarnby - Wollsjö AIF4  -  2  
 
24
18:45
fre
18:45    
Nils Holgerssonhallen
AC Kvarnby - ÖT Smygehuk3  -  2  
24
20:10
fre
20:10    
Nils Holgerssonhallen
Lunnarps BK - AC Kvarnby2  -  4  
24
21:40
fre
21:40    
Nils Holgerssonhallen
Bara GIF - AC Kvarnby1  -  6  
24
22:45
fre
22:45    
Nils Holgerssonhallen
AC Kvarnby - Vellinge IF3  -  0  
26
12:05
sön
12:05    
Nils Holgerssonhallen
AC Kvarnby - Kulladals FF0  -  4  
FEBRUARI 2020
 
22
13:00
lör
13:00    
Brovallen, konstgräs
Bunkeflo FF - AC Kvarnby4  -  1  
 
29
11:30
lör
11:30    
Bäckagårds IP plan 1
AC Kvarnby (6) - Husie IF (5)0  -  0  
MARS 2020
 
07
14:00
lör
14:00    
Berga IP, konstgräs
GOF IF (6) - AC Kvarnby (6)3  -  6  
 
14
11:30
lör
11:30    
Bäckagårds IP plan 1
AC Kvarnby (6) - Bunkeflo FF (6)3  -  2  
 
21
13:00
lör
13:00    
Pilbäck
Tygelsjö IK - AC Kvarnby1  -  4  
APRIL 2020
 
18
11:30
lör
11:30    
Bäckagårds IP plan 1
AC Kvarnby - Arlövs BI  -      
18
12:00
lör
12:00    
Bäckagårds IP
Kvarnby IK - AC Kvarnby  -      
 
26
13:00
sön
13:00    
Nya IP, Klågerup A-plan
Klågerups GIF - AC Kvarnby  -      
MAJ 2020
 
01
11:30
fre
11:30    
Bäckagårds IP plan 1
AC Kvarnby - Hallands Nations FF  -      
 
09
12:00
lör
12:00    
Erik Petters IP A-plan
Holmeja IS - AC Kvarnby  -      
 
16
11:30
lör
11:30    
Bäckagårds IP plan 2
AC Kvarnby - Svedala IF  -      
16
11:30
lör
11:30    
Bäckagårds IP
AC Kvarnby - Uppåkra IF  -      
 
20
19:00
ons
19:00    
Rosengård Norra IP A-plan
Liria IF - AC Kvarnby  -      
24
11:00
sön
11:00    
Bäckagårds IP plan 1
AC Kvarnby - Orient FC  -      
 
31
11:00
sön
11:00    
Kroksbäck IP A-plan
Rumänska FF - AC Kvarnby  -      
JUNI 2020
 
06
11:30
lör
11:30    
Bäckagårds IP plan 1
AC Kvarnby - Staffanstorp United FC Ungdom  -      
 
13
15:00
lör
15:00    
Rosengård Södra IP
FC Sandzak - AC Kvarnby  -      
JULI 2020
 
18
12:00
lör
12:00    
Oxievångs IP
Oxie SK - AC Kvarnby0  -  3  
 
25
12:30
lör
12:30    
Möllevallens IP, gräs
Skanör Falsterbo IF - AC Kvarnby3  -  6  
AUGUSTI 2020
 
01
11:30
lör
11:30    
Bckagrds IP plan 1
AC Kvarnby - Turkisk Center FF1  -  3  
 
08
11:30
lör
11:30    
Bäckagårds IP plan 1
AC Kvarnby - Klågerups GIF2  -  1  
 
15
15:00
lör
15:00    
Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Hallands Nations FF - AC Kvarnby5  -  2  
 
21
19:00
fre
19:00    
Bäckagårds IP plan 2
AC Kvarnby - Holmeja IS3  -  1  
 
26
19:00
ons
19:00    
Kronetorpsvallen C-plan
Arlövs BI - AC Kvarnby3  -  2  
30
13:00
sön
13:00    
Svedalagårdens IP
Svedala IF - AC Kvarnby4  -  1  
SEPTEMBER 2020
 
05
11:30
lör
11:30    
Bäckagårds IP plan 1
AC Kvarnby - Liria IF1  -  1  
 
12
13:00
lör
13:00    
Lindeborgs IP Konstgräs
Orient FC - AC Kvarnby2  -  1  
 
18
19:15
fre
19:15    
Bäckagårds IP plan 2
AC Kvarnby - Rumänska FF5  -  2  
 
30
20:00
ons
20:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs
Staffanstorp United FC Ungdom - AC Kvarnby6  -  1  
OKTOBER 2020
 
04
15:00
sön
15:00    
Bäckagårds IP plan 2
AC Kvarnby - FC Sandzak  -      
NOVEMBER 2020
 
14
12:00
lör
12:00    
Tångvallas konstgräs
Skanör-Falsterbo IF - AC Kvarnby  -      
 
21
12:00
lör
12:00    
Västra Ingelstads IP konstgräs
Västra Ingelstad IS - AC Kvarnby  -      
 
DRÄKTLEVERANTÖR
SAMARBETSPARTNER